Drukarnia POPPART 24 to nowoczesna i ciągle rozwijająca się drukarnia internetowa, działająca ponad 20 lat na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz wyszkoloną kadrę pracowniczą, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas produktów.

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, składem do druku, drukiem cyfrowym, offsetowym oraz wielkoformatowym. Posiadamy również szerokie możliwości introligatorskie. Oferujemy m.in.: wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, teczki ofertowe, notesy, metki, etykiety, naklejki, plakaty, banery. Dla wymagających klientów wykonujemy produkty z uszlachetnieniem tj. złocenie, srebrzenie, lakier UV również w technologii 3D.

Od wielu lat Jesteśmy także wiodącym producentem kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych.
Swoją ofertę wzbogaciliśmy o druk DTF stosowany na materiałach reklamowych oraz tekstylnych.

Drukarnia POPPART 24 kompleksowo obsługuje swoich Klientów od projektu do finalnego produktu.

Jako prawdopodobnie jedyna drukarnia w Polsce posiadamy maszynę offsetową z możliwością druku farbami krwawiącymi, których kolory ujawniają się dopiero po kontakcie z wodą (główne wykorzystanie: kolorowanki dla dzieci).

POPPART 24 to profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

EKSPRES DRUK

Druk wykonywany jest na maszynie CANON imagePRESS C9010VP . Maszyna ta ma możliwość wykonania podstawowych druków wraz z przygotowalnią w ciągu 30 minut (np. 1000 dwustronnie zadrukowanych ulotek w formacie A4). Dla wybranych pozycji cennikowych nasza drukarnia oferuje usługę ekspres druku – Druk w 24 h.

DRUK FARBAMI SPECJALNYMI

Z uwagi na pracę w środowisku suchego offsetu drukujemy również z udziałem farb dedykowanych do specjalnego przeznaczenia. Są to m.in. farby do zabezpieczeń: farba fluorescencyjna, zadrukowana powierzchnia widoczna dopiero pod lampą UV, czy na przykład tak zwane farby krwawiące, zadrukowana powierzchnia tą farbą ujawnia swój kolor dopiero po kontakcie z wodą, np. Kolorowanki dla dzieci.

Dział graficzny

Posiadamy własny dział graficzny, dzięki czemu możemy sami opracowywać projekty graficzne według oczekiwań klientów, składać od podstaw katalogi, przygotowywać pliki drukarskie z otwartych plików jak również sprawdzać poprawność przesłanych plików pod względem przygotowania ich do druku.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to oferta dla tych, którym zależy na krótkim czasie wykonania zlecenia przy wykonywaniu niskonakładowych zamówień. Druk taki wykonujemy na maszynie CANON imagePRESS C9010VP. Posiadając pełny serwis maszyny, jesteśmy w stanie głównie skupić uwagę na wysokiej jakości i zadowoleniu klienta.

Druk matowy zgodny wizualnie z drukiem offsetowym: samo urządzenie pozwala na sterowanie zmatowieniem lub wybłyszczeniem wydruku – powoduje to brak efektu świecenia w miejscu pokrycia tonerem lub jeżeli zachodzi taka konieczność jego dodatkowe wybłyszczenie.
Szeroki zakres mediów pozwalający na druk z gramaturą 400 g/m2 a także, co ważniejsze dla produkcji masowych – obsługa mediów offsetowych od 60 g/m2 a także kred offsetowych od 70 g/m2 (np. druk niskonakładowych miesięczników, kwartalników).
Pasowanie do rzeczywistej marki bocznej – system jako jedyny na rynku posiada rzeczywistą (metalową) markę boczną do której pasowany jest każdy arkusz. Pozwala to na bardzo precyzyjne pasowanie obrazu na arkuszu (zawsze tą samą krawędzią) jak i znakomitą powtarzalność zadruku (np. prace pod wykrojnik, lakier wybiórczy, druk dwustronny). Istotne jest, iż moduł pasowania jest oddzielnym elementem, gdzie nawet maksymalny arkusz jest unoszony swobodnie na poduszce powietrznej.
Wbudowany spektrofotometr – pozwala na kalibrowanie urządzenia podczas pracy maszyny „w locie”, gwarantuje to zachowanie identycznej jakości druku w całym nakładzie. Same pomiary dokonywane są po wydruku każdego arkusza.
Druk na mediach teksturowanych – unikatowe na świecie rozwiązanie posiadające 4 warstwową powierzchnię pasa transferowego. Pozwala to na dostarczenie toneru do dolnych partii wgłębień w mediach fakturowanych (np. możliwość druku dyplomów, zaproszeń, obrazów, wizytówek)

Druk offsetowy

Druk offsetowy wykonywany jest na maszynie KBA KARAT 74. Warto zaznaczyć, że była to premierowa instalacja takiej maszyny na polskim rynku. Karat 74 to pół-formatowa maszyna offsetowa, pracująca w technologii offsetu bezwodnego z wbudowanym systemem naświetlania płyt.

KBA Karat 74 DI + LAKIER:
maszyna do druku offsetowego arkuszowego,
lakier dyspersyjny online,
maksymalny format arkusza 520 x 740 mm,
maksymalne pole zadruku 510 x 730 mm,
krótki zespół farbowy GravuflowTM
gramatura papieru od 60 do 350 g/m²,
druk pełnokolorowy CMYK + PANTONY + LAKIER DYSPERSYJNY
automatyczna wymiana płyt,
liniatura 200 lpi.

Druk wielkoformatowy

Specjalizujemy się także w druku solwentowym do max. szerokości zadruku 3,2 m. Wydruki wykonane na ploterach Flora LJ320 oraz ROLAND RS-640 / Versa art/ dają nam pewność, że wykonywane dla Państwa prace będą miały najwyższą jakość. Dzięki ploterom możemy dla Państwa wykonać wszelkiego typu banery reklamowe, plakaty typu citylight, tablice PCV z wydrukiem na folii monomerycznej zabezpieczone laminatem, roll-up’y, samochody i wiele, wiele innych.

Ploter solwentowy ROLAND RS-640 /Versa art/
maszyna do druku wielkoformatowego,
maksymalna szerokość druku (bez łączenia) 1,6 m,
druk banerów, folii wylewanej, one-way vision
druk niskonakładowy – plakaty, postery,
druk pełnokolorowy CMYK
naklejki wycinane po konturze

Ploter solwentowy Flora LJ320
maszyna do druku wielkoformatowego,
maksymalna szerokość druku (bez łączenia) 3,2 m,
druk banerów, folii wylewanej, one-way vision
druk niskonakładowy – plakaty, postery,
druk pełnokolorowy CMYK
naklejki wycinane po konturze

Introligatornia

Wiedząc, jak ważna dla klientów, jest jakość wykonania zamówienia na każdym jej etapie, dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace we własnym zakresie nie szukając podwykonawców.

Zatem samodzielnie:
tniemy, bigujemy, falcujemy, sztancujemy, nacinamy, perforujemy, foliujemy, wiercimy, bindujemy, spiralujemy , kleimy itd. Uszlachetniamy także druki poprzez stosowanie lakieru dyspersyjnego i offsetowego.